Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turistika v Brně

Turistika v Brně

K nejvýznamnějším dominantám města Brno patří Katedrála svatého Petra a Pavla a hrad Špilberk. Druhým dochovaným hradem na území Brna je hrad Veveří tyčící se nad brněnskou přehradou. Severovýchodně od městského jádra, tvořeného původním městem Brnem  a vyhlášeného městskou památkovou rezervací, se nachází stavební památka vila Tugendhat od architekta Ludwiga Miese van der Roheho, zapsaná mezi Světové dědictví UNESCO. K turistickým lákadlům patří také začátek chráněné krajinné oblasti Moravský kras.

Výlet do Brna by si tedy žádný z milovníků kultury a historie neměl nechat v žádným případě ujít. V tomto případě je možno využít nabídek různých výletů do Brna a jiných měst od cestovních kanceláří, kterých je například v Hlavním městě Praha hned několik.

Taxi do Brna


Pokud Vám jejich nabídky nevyhovují zejména časovým harmonogramem nebo by jste rádi za den navštívili více míst než nabízejí, můžete si objednat vlastní transport a celý den si naplánovat samy. V tomto případě už záleží jen na Vašich požadavcích a domluvě s Vašim řidičem, který Vás do Brna a dalších měst nejen odveze ale také na Vás v místě určení počká či vás opět vyzvedne.

Tento druh přepravy je smluvním druhem přepravy a nejedná se tedy o klasické taxi  jak jej jistě znáte. Za tzv. transfer do Brna kdy se cena neodvyjí od ujetých km, pak v této situaci zaplatíte mnohem méně, než za normální taxi účtované od každého ujetého km a dokonce ani eventuální čekací doba přistaveného vozu Vám nebude dělat veliké starosti.

optimalizace PageRank.cz TopList