Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejlevnější Taxi

Nejlevnější taxi

Není taxi jako taxi. Taxi a samotná cena taxi záleží na ujetých km. Taxi počítá do své ceny kterou za taxi zaplatíte také nástupní sazbu. Při využití taxi platíte také za dobu čekání taxi, která je mezi přistavením vozu taxi a dobou kdy do vozu taxi skutečně nastoupíte. V okamžik kdy do taxi nastoupíte již tedy máte nějakou cenu danou. Jak tedy vybrat nejlevnější taxi?

Jak vybrat taxi

Při vybírání taxi není dobré koukat jen na cenu taxi. Pokud vybíráte taxi je také dobré zaměřovat se na ty taxi služby, které jsou spolehlivé a nabízejí taxi již několik let. S pověstí taxi to není v ČR však slavné. Téměř každý již jel v taxi a ví, že každý řidič taxi si chce vydělat co nejvíce. Mnohdy tyto praktiky taxi bývají až neúnosné.

Zřejmě každý, kdo již taxi využil se setkal se situací, kdy po využití taxi, během placená finální ceny taxi zakroutil hlavou a řekl si: příště už taxi nejedu. Je to tak, taxi v ČR je příliš drahé a proto vybrat nejlevnější taxi je velice těžké. Mnohdy však není jiný způsob než využít taxi. Taxi ušetří mnoho času a to většina lidí podstoupí i za vyšší cenu. V situaci kdy taxi potřebujete by však stačilo jen trošku přemýšlet kterou z taxi služeb oslovit a zda není lepší než taxi vybrat transfer.

Vybrat taxi nebo transfer ?

Výhody taxi a transfer již byly řečeny také jako nevýhody taxi a transfer. Jen ve zkratce připomeneme, že taxi platíte za ujeté km včetně čekací doby taxi a nástupní doby taxi (nevýhoda). U taxi je možné přistavit vůz taxi do 10min (výhoda). Transfer má vždy fixní cenu. Za transfer tedy nikdy nezaplatíte víc než za taxi. Transfer je mnohem levnější než taxi. Transfer je nutné objednat většinou min půl hodiny předem.

Z informací týkajících se taxi a transfer zejména o + a -  taxi a transfer jednoznačně plyne jediný závěr. Využijte taxi pokud potřebujete taxi rychle přistavit. Využijte taxi pokud je vám jedno kolik za taxi zaplatíte. Využijte transfer pokud chcete ušetřit neboť mezi taxi a transfer je rozdíl jen v ceně. Využijte transfer pokud máte možnost rezervace předem - ušetříte tím oproti taxi. 
 

optimalizace PageRank.cz

TopList Taxi do Brna